N Okna, s.r.o.Doporučeno

Doporučeno Hodnocení Fotogalerie Certifikát
Firma získala certifikát od spokojených uživatelů serveru Poptávej.cz s celkovou spokojeností 98 %
Montáž oken a dveří Okna a dveře Interiérové dveře Okna a balkónové dveře Venkovní dveře Střešní okna Vnitřní a venkovní parapety Vrata Žaluzie a stínící technika

Popis činnosti

Naše společnost N Okna, s.r.o. se specializuje na činnosti: Okna a dveře, Interiérové dveře, Venkovní dveře, Okna a balkónové dveře, Montáž oken a dveří. Hliníková Okna.

Naše firma se zabývá kompletní realizací dodávek a montáží plastových, dřevěných a hliníkových oken, balkonových a vchodových dveří, střešních oken a garážových vrat včetně veškerého příslušenství.

Pokud jste zákazník, který zvažuje výměnu jen několika oken ve svém domku nebo si vybíráte dodavatele výplní otvorů pro svou novostavbu, případně hledáte firmu, která Vám zajistí kompletní výměnu oken a dveří v panelovém domě, bytových i nebytových domech, průmyslových objektech nebo skladových halách, obraťte se na Nás a my Vám zpracujeme bezplatnou cenovou nabídku na veškeré požadované dodávky a montáže.

Naše společnost se snaží plně uspokojit požadavky a představy každého zákazníka s ohledem na technickou proveditelnost návrhu. Při realizaci každé zakázky využíváme své více než dvacetileté zkušenosti ve stavebnictví.
Plastová okna, balkonové dveře a vchodové dveře nabízíme z velmi kvalitních profilů ALUPLAST a INOUTIC/DECEUNINCK v 5-ti a 6-ti komorovém provedení, která se vyznačují dlouhou životností při stálé kvalitě, stálobarevností a velkou variabilitou provedení a barev.

Dřevěná eurookna, balkonové a vchodové dveře jsou vyráběny z tuzemských dřevin (borovice, smrk, dub) nebo exotických dřevin (meranti) z třívrstvé dřevěné lamely se spoji nebo bez spojů, stavebními hloubkami IV 68 nebo IV 78. Povrchová čtyřstupňová úprava se závěrečným vysokotlakým nástřikem lazurovacím lakem třetí generace zaručuje vysokou odolnost vůči povětrnostním vlivům a dlouholetou stálobarevnost.

Dřevěná špaletová okna jsou vhodná do stylových objektů a zároveň nutností pro památkově chráněné zóny. Na výrobu se používá kvalitní smrkový nebo dubový masiv. Zasklení je standardně sklo tl. 4 mm, volitelně izolační dvojsklo v interiéru nebo exteriéru. Kování je přizpůsobeno původnímu vzhledu oken, kličky se mohou repasovat nebo nahradit replikou. Povrchová úprava je provedena systémem Remmers s možností výběru z mnoha barevných odstínů lazur. Špaletová okna dnešní doby se plně vyrovnají moderním eurooknům se všemi svými vlastnostmi.

Hliníková okna, balkonové a vchodové dveře nabízíme z belgického systému ALIPLAST Star. Jsou vhodná pro všechny druhy staveb. V dnešní době si získávají mezi zákazníky stále větší oblibu pro prakticky neomezenou životnost profilů, vysokou pevnost a tvarovou stálost. Výhodou hliníkového profilu je, že ho lze přesně tvarovat. Hliníkové konstrukce umožňují vytvářet i velmi rozměrné okenní systémy a velkým plusem je i jejich bezúdržbovost.

Střešní okna VELUX jsou vyráběna renomovanou dánskou firmou již od roku 1941. Dřevěná nebo „bezúdržbová“ (kombinace polyuretan/dřevo) v provedení pevná, kyvná nebo výklopně/kyvná s několika způsoby ovládání otevírání Vám umožní prosvětlit každé podkroví.

Mezi garážovými vraty firmy HÖRMANN a LOMAX v provedení sekční, výklopná, rolovací a průmyslová je možné najít řešení ať již pro novostavbu a nebo jen rekonstrukci objektu.

Interiérové dveře Sapeli, Solodoor a Prüm


Ke všem našim dodávkám nabízíme související služby „na klíč“.
Demontážní práce včetně ekologické likvidaci vybouraných hmot

Veškeré montážní práce včetně zednického začištění

Výběr ze širokého sortimentu příslušenství k oknům a dveřím – parapety vnitřní a venkovní, vnitřní žaluzie vertikální a horizontální, látkové rolety, okenní a dveřní sítě proti hmyzu, předokenní žaluzie a rolety.

Záruku na okna poskytujeme 5 let. Po předání díla zákazníkovi poskytujeme záruční a pozáruční servis.

Hodnocení od uživatelů (3x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

Petr H. 11.8.2022 - nahlásit
Firmu mohu doporučit, komunikace byla v pořádku a práce provedli i bez mé přítomnosti.
Radek H. 29.7.2022 - nahlásit
Komunikace a spolehlivost hodnotím plným počtem bodů.
Marek Č. 24.6.2022 - nahlásit
Firmu mohu vřele doporučit. Rychlé a vstřícné jednání. Dobře odvedená práce od všech lidí.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Kontakt

Bělehradská 568/92, Praha 2, 12000
IČ: 24301442
DIČ: CZ24301442
klimes@nokna.cz
602 759 410
www.nokna.cz

Otevírací hodiny

Pondělí
dohodou
Úterý
dohodou
Středa
dohodou
Čtvrtek
dohodou
Pátek
dohodou
Sobota
dohodou
Neděle
dohodou

Kontaktní osoba

Jiří Hanousek - obchodní oddělení
hanousek@nokna.cz
602 759 410

Rezervace firmy, vyberte datum:


Poptat termín