Romana WiednerováDoporučeno

Doporučeno Hodnocení Fotogalerie Certifikát
Firma získala certifikát od spokojených uživatelů serveru Poptávej.cz s celkovou spokojeností 97 %
Žaluzie a stínící technika Zahradní domky a pergoly Zámečníci, zámečnické služby Zasklívání lodžií a balkonů Stavební zámečnictví

Popis činnosti

Romana Wiednerová se zabývá těmito činnostmi. Zámečníci, zámečnické služby, Plechy, Profilová ocel, Trubky, Spojovací materiál, Zasklívání lodžií a balkonů, Zimní zahrady, Žaluzie a stínící technika, Stavební zámečnictví

Hodnocení od uživatelů (7x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

Viktorie M. 7.8.2020 - nahlásit
Dávám jen to nejlepší hodnocení. Pracovníci firmy mi nakonec dělali i žaluzie v celém bytě a také vynikající. Chválím zejména jejich vstřícnost, ochotu a skvělou komunikaci. Domluvila jsem jim další zakázku (žaluzie) u mé maminky doma. Opravdu vynikající.
Marie M. 25.3.2020 - nahlásit
Termín realizace tato firma splnila a práci odvedla precizně. Nemám žádné připomínky.
Jana S. 23.1.2019 - nahlásit
Komunikace s firmou byla výborná. Paní Wiednerová byla při jednání velmi vstřícná, poskytla nám fotografie zasklení balkonu a později domluvila i prophlídku. Objednali jsme si i montáž obložení balkonu, které je velmi hezké a další doplňky za velmi příznivou cenu. Montáž proběhla po domluvě termínu, během jednoho dne. Při převzetí jsme byli poučeni, jak máme se systémem zacházet, jak jej udržovat, atd. Jsme velmi spokojeni.
Kristina P. 26.11.2018 - nahlásit
Jsem spokojena.
Paní G. 3.8.2018 - nahlásit
Rychlé jednání a komunikativní tým.
Ladislav P. 25.5.2018 - nahlásit
Vše OK.
Jana B. 8.3.2018 - nahlásit
Firma nás oslovila neprodleně po schválení poptávky, přijeli osobně v dohodnutém termínu, všechno pečlivě vyměřili, a vyhotovili plánek - nákres. Na požádání nám nabídli i práci, která nesouvisí s předmětem jejich činnosti (uchycení držáku na květiny). Dílo ještě není hotovo, ladíme detaily, nicméně určitě doporučuji.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Kontakt

Palkovice 707, Palkovice, 73941
48406961
DIČ CZ7161074943
info@montekom.cz
739 759 326
www.montekom.cz