AZ Demolice s.r.o.Doporučeno

Doporučeno Hodnocení Certifikát
Firma získala certifikát od spokojených uživatelů serveru Poptávej.cz s celkovou spokojeností 100 %
Výkopové práce Bourací práce a demolice staveb

Popis činnosti

Výkopové práce, Bourací práce a demolice staveb.

Hodnocení od uživatelů (8x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

Hana M. 28.8.2020 - nahlásit
S panem Ďuroškou byla radost spolupracovat. Komunikace písemná i ústní byla výborná. Vše fungovalo dle dohody, snad i líp. Práce byla odvedená rychle a kvalitně. Kdyby bylo více tak příjemných a vstřícných řemeslníků, bylo by to super. Děkuji za spolupráci, pokud budu ještě někdy potřebovat s důvěrou se na pana Ďurošku obrátím.
luciebřicháčková 10.8.2020 - nahlásit
Mrzí nás, že nemáme nic k demolici, že jsme byli jen svědci. Na demolice sousedova domku přijela sehraná parta lidí, každý věděl co má dělat, rozebrali střechu, částečně zdi a zbytek pomocí bagru sejmuli z povrchu země. Takové nadšení a elán u tak těžké práce se jen tak nevidí. Po skončení demolice po nich zůstal prázdný a uklizený plac na kterém se mohlo začít okamžitě stavět. Třešnička na dortu je to, že patří mezi nejlacinější demoliční firmy. Klobouk dolů. Rodina Břicháčků.
paní P. 31.7.2020 - nahlásit
Pro hodnocení této firmy mně nestačí nějakých pět zlatých hvězdiček, zasluhuje jich mnohem víc. Je patrné, že p. majitel Ďuroška má bohaté zkušenosti s prováděnými pracemi včetně pracovníků, kteří se na pracích také podíleli a bylo vidět, že jsou sehraná parta. Samotné práce byly prováděny promyšleně, bez chaosu, vybouraný materiál byl hned tříděn na kov, dřevo a zbytky lepenkové izolace. Vše bylo odvezeno a dle demoličního výměru terén zarovnán, takže po ukončení prací nám zůstal volný prostor bez jakýchkoliv zbytků vybouraného materiálu. A to vše během dvou dnů. Jestli hledáte firmu na demolici, tak bez nadsázky doporučuji firmu p. Ďurošky. Za SVJ Smidary Palečková
Bedřich K. 29.4.2020 - nahlásit
Upřímně, pan Ďuroška je borec :) Neskutečnej samorost a profík, asi o 4 hodinách jsme si potykali, říkám narovinu, jedání super, přesně co řekl, to splnil, přesnej jak švýcarský hodinky, takových lidí víc! Pepo, děkuji!
Pavel Soukup 17.3.2020 - nahlásit
S provedenou demolicí od firmy pana Ďurošky z Chrastavy jsem velice spokojený. Termín provedení byl velmi rychlý a většina práce byla provedena přesně dle dohody. Staveniště po demolici zanecháno uklizené a čisté. Na překážku mu nebyly ani nepříznivé povětrnostní podmínky.
Jiří K. 8.7.2019 - nahlásit
Tuto firmu vřele doporučuji. Vše proběhlo v naprosté spokojenosti a rychlosti. Moc děkuji.
Stanislav F. 1.7.2019 - nahlásit
Demolice proběhla dle mých představ a plánů. Během jednoho dne bylo hotovo. Stržený štít, zabezpečení krovu a očištění cihel.
Jitka N. 12.2.2019 - nahlásit
Pan Ďuroška je velmi vstřícný a ochotný vyřešit požadavek i co v nejbližším možném termínu.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Fotogalerie

Kontakt

Frýdlantská 111, Chrastava - Horní Chrastava, 46331
07912935
DIČ CZ07912935
duroska.j@seznam.cz
775 329 200
www.ademolice.cz

Kontaktní osoba

Josef Ďuroška - Majitel
duroska.j@seznam.cz
775 329 200