Jan HyánekDoporučeno

Doporučeno Hodnocení Fotogalerie
Elektrikáři Topenáři Projektová dokumentace Dodávky elektrické energie Fotovoltaika Ostatní Solární panely Centrální vysavače Elektrické podlahové topení Hromosvody

Popis činnosti

Naší náplní práce je realizace fotovoltaické elektrárny na klíč s připojením k distribuční soustavě a fotovoltaika s možností akumulace elektrické energie. Vyřídíme za Vás dotaci v programu nová zelená úsporám. Specializujeme se na střešní instalace a dodáváme pouze kvalitní a ověřené výrobky s dlouhou životností a zárukou.Samozřejmostí je projektová dokumentace, revize a servis. Dále provádíme elektroinstalace, hromosvody, podlahové vytápění, centrální vysavače, inteligentní elektroinstalace.

Hodnocení od uživatelů (2x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

Marcela K. 15.2.2019 - nahlásit
Velmi dobrá spolupráce.
Kateřina Š. 27.11.2017 - nahlásit
díky portálu Poptavej.cz jsme našli skvělou firmu na pokládku podlahového elektrického vytápění. Po zadání inzerátu se mi ihned ozval pan Hyánek z firmy Hyánek elektro. Po odeslání potřebných plánků a rozměrů mi pan Hyánek obratem poslal cenovou nabídku a domluvili jsme se na pokládce. Pan Hyánek vše ihned odeslal k objednání a poté byl domluven termín pokládky. Vše proběhlo velmi rychle, přesně a podle domluvy. S prací a s přístupem pana Hyánka jsme byli velmi spokojeni. Výborná firma, příjemná rychlá komunikace, vřele doporučuji. Také bych chtěla moc poděkovat portálu Poptavej.cz za rychlou a příjemnou komunikaci při zadávání inzerátu. Všem vřele doporučuji. Určitě v budoucnu váš portál opět využiji.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Kontakt

Žíšov 77, Veselí nad Lužnicí, 39181
65022581
DIČ CZ7110101724
elektro@hyanek.cz
+420 777 618 832
www.hyanek.cz