Stavby COMPLET s.r.o.Doporučeno

Doporučeno Hodnocení Fotogalerie Certifikát
Firma získala certifikát od spokojených uživatelů serveru Poptávej.cz s celkovou spokojeností 96 %
Izolatéři Kominíci Komíny Klimatizace – průmyslová Izolace

Popis činnosti

Naše firma se zabývá širokou nabídkou v oblasti komínů. Jsme výrobcem vlastního komínového systému Masiv M3 a Spiro N, proto jsme tedy schopni vyrobit jakékoliv typy, velikosti a průměry komínů včetně velice atypických dílů. Náš systém má veškeré potřebné certifikáty platné pro celou EU. Pro všechny výše uvedené práce disponujeme potřebnou mechanizací, stroji a technologií na vysoké úrovni. Nabízíme nadstandartní záruku 5-10 let.

Hodnocení od uživatelů (103x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

Lenka V. 24.11.2023 - nahlásit
Vše proběhlo v pořádku.
Edita S. 14.11.2023 - nahlásit
Dobrý den ,měla jsem několik nabídek. Vybrala jsem si firmu Stavby COMPLET s. r. o. Hned při první schůzce a při sepsání smlouvy jsem byla spokojená a věděla jsem, že vše dobře dopadne. Také se tak stalo. Můžu všem, kdo potřebují vložkovat komín, tuto firmu doporučit. Ochota, kvalita, vstřícnost, dodržení termínu. Tak jak to má být. No a závěrem topí se nám o mnoho líp než předtím. Moc děkuji.
paní T. 13.11.2023 - nahlásit
S provedením a řešením technických překážek jsme byli spokojeni.
Jana F. 1.11.2023 - nahlásit
Byli jsme opravdu spokojeni.
Tomáš R. 31.10.2023 - nahlásit
Firma mi dala nejlepší nabídku. Byli rychlí, ani déšť jim nepřekážel. Práci udělali za půl dne. Jsem velice spokojen. Komín funguje skvěle. Co bylo domluveno, to platilo. Vřele doporučuji všem.
paní D. 26.10.2023 - nahlásit
Vyvložkování komína bylo provedeno dobře.
Tomáš D. 26.10.2023 - nahlásit
Tam, kde jiné firmy buď rovnou řekly, že do toho nepůjdou nebo pak přestaly komunikovat se Stavby Complet ukázaly v dobrém světle. Dobrá komunikace, vstřícnost, ochota dorazit na zaměření i na odlehlejší lokaci v chatové osadě. Především bych chtěl vyzdvihnout práci montérů, kteří si dokázali poradit v náročném terénu a zvládli perfektně ukotvit komín na celkem nestandardní dřevěnou fasádu. Komín perfektně táhne. Cena proti konkurenci spíše nižší.
Antonín S. 25.10.2023 - nahlásit
Celkově naprostá spokojenost. Dodrželi domluvený termín i cenu. Jejich pracovník vyřešil na místě problémy s vložkovánín komínu tak, aby byl zásah i po estetické stránce co nejlepší. Vše po sobě dokonale uklidil a odvezl na skládku.
Tomáš B. 19.10.2023 - nahlásit
Komunikace, diskuze o realizaci, prohlídka, zaměření i diskuze o ceně realizace probíhala naprosto v pořádku. Firma splnila dohodnutý termín realizace, montážní parta dvou lidí pracovala rychle, ohleduplně a čistě. Veškerý materiál jako suť po provádění otvoru odvezli. Zařídili i revizi. Komín funguje podle očekávání.
Dana F. 29.9.2023 - nahlásit
Jsem naprosto spokojená.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Kontakt

Na Jánské 1869/56, Ostrava, 71000
IČ: 25389734
DIČ: CZ25389734
harastej.l@scomplet.cz
777 707 872

Rezervace firmy, vyberte datum:


Poptat termín