Pajola s.r.o.Doporučeno

Doporučeno Hodnocení Certifikát
Firma získala certifikát od spokojených uživatelů serveru Poptávej.cz s celkovou spokojeností 93 %
Zedníci Topenáři Pokrývači Tesaři Instalatéři Jádrové vrtání Úpravny vody

Popis činnosti

Pajola, s.r.o. se zabývá těmito činnostmi. Instalatéři, Pokrývači, Sádrokartonáři, Tesaři, Topenáři, Zedníci, Čištění odpadů a kanalizací, Půdní vestavby, Rodinné domy, Rekonstrukce bytových jader, Rekonstrukce rodinných domů, Bourací práce a demolice staveb

Hodnocení od uživatelů (10x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

Pan N. 12.3.2021 - nahlásit
Vše bylo v pořádku.
Rudolf V. 11.6.2020 - nahlásit
Vše proběhlo podle našich představ. Konečně borci - co řeknou, to platí. Pergola stojí a těšíme se na další spolupráci. Doporučuji všem.
Hana N. 13.11.2019 - nahlásit
Komunikace s firmou na velmi dobré úrovni, pan Macek přijel, následně poslal cenovou kalkulaci, která byla dodržena a veškeré práce navíc nebo navýšení vždy konzultováno. Velmi dobrá domluva byla i s jeho zástupcem Šimonem, který zakázku prováděl a řídil. Byla jsem spokojena a firmu mohu doporučit.
Zdeněk B. 12.7.2018 - nahlásit
Firma Pajola s.r.o. reagovala rychle na naší poptávku. Zakázku začali realizovat do 10 dnů. Požadovali jsme opravu opláštění stodoly, výměnu trámů, vrat a úpravu podlahy. Přijeli, prohlédli zadání, sestavili podrobný rozpočet. Práce nebyly snadné, neboť se jedná o starší objekt s mnoha nerovnostmi. Firma si se zadáním dobře poradila a s provedenou rekonstrukcí jsme spokojeni. Oceňujeme velmi dobrou komunikaci s p. Ing. Mackem, majitelem firmy, který se sám podílel na pracích a ochotně realizoval naše požadavky.
Jana B. 27.6.2018 - nahlásit
Pán přijel na místo, realizoval a dal nám potvrzení které jsme potřebovali.
Vladimír K. 7.11.2017 - nahlásit
Rychlé jednání, seriozní návrh řešení i cenová nabídka, včasná realizace, která se musela kvůli dešti o týden posunout. Šlo o kompletní plechovou lakovanou střech (imitace tašek) včetně okapu. S výsledkem i rychlostí práce jsme spokojeni. Doporučuji tuto firmu jako spolehlivou.
Lucie K. 19.1.2017 - nahlásit
Pracovníci firmy byli velice ochotní. Vyřešili i drobné opravy. Vzhledem k povaze zakázky (dokončení již rozdělané práce) to neměli moc jednoduché. Se vším se ale poprali a my byli velice spokojení. Ráda tuto firmu doporučím dalším.
Tomáš V. 12.12.2016 - nahlásit
Vše, co jsme se domluvili, udělali bez problémů a k naší spokojenosti.
paní G. 9.12.2016 - nahlásit
Výborná spolupráce po celý měsíc realizace. Na všem jsme se domluvili, vše co jsme chtěli, udělali, perfektní domluva.
Otto B. 8.11.2016 - nahlásit
Výborná práce,velká ochota a rychlé řešení.Dobrý výkon pracovníků. Nelze nic vytknout, ale jen doporučit pro další klienty, kteří budou něco potřebovat. Jednoznačně se na tuto firmu obraťte s různými požadavky na řemeslné práce třeba i malého rozsahu. Doporučuji.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Fotogalerie

Kontakt

Nádražní 352, Žamberk, 56401
IČ: 24125148
DIČ: CZ24125148
macekpavel1@seznam.cz
604 109 052
www.pajola.eu

Kontaktní osoba

Pavel Macek - Jednatel
macekpavel1@seznam.cz
604 109 052

Rezervace firmy, vyberte datum:


Rezervovat