Roman JansaDoporučeno

Doporučeno Hodnocení Fotogalerie Certifikát
Firma získala certifikát od spokojených uživatelů serveru Poptávej.cz s celkovou spokojeností 96 %
Zedníci Topenáři Instalatéři Plynaři Rekonstrukce bytových jader Jádrové vrtání Úpravny vody

Popis činnosti

Jsme česká firma, která vám nabídne služby v oblasti: Instalatéři, Topenáři, Plynaři, Rekonstrukce bytových jader, Rozvody a instalace, Kanalizace a odpady

Hodnocení od uživatelů (12x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

Martin Š. 18.7.2022 - nahlásit
Sprchový kout, výměna vaničky, dohoda i práce proběhly rychle a kvalitně. Vaničku pan Jansa sám sehnal. Jeho služby mohu vřele doporučit.
Jaroslava R. 13.7.2022 - nahlásit
Potvrzujeme velmi rádi všechna kladná doporučení této firmy, komunikace, rychlost a kvalita provedené práce, žádné předražené výmysly, velká spokojenost, opravdu doporučujeme.
Vojtech M. 6.6.2022 - nahlásit
Sehnat řemeslníky v dnešní době není zcela lehké, proto velice oceňuji rychlost s jakou se Jansovi ozvali. Dojednat termin bylo opravdu velmi rychlé. Odvedená práce je prvotřídní a velkým plusem bylo, že pan Jansa se mnou byl i několikrát v obchodě vybrat obklady a dlaždice. Výsledek je podle představ. Cena byla myslím odpovídající té tržní a kvalita, jak jsem již napsal, je super. Komunikace byla během díla také velmi pohotová, ačkoliv mají Jansovi plné ruce práce. Určitě bych doporučil dále a děkuji!
Tereza Š. 21.1.2022 - nahlásit
V pořádku.
Michel J. 1.9.2021 - nahlásit
Chlapi rozumí svému řemeslu + pomohli mi s nákupem vhodných matriálů. Takže za mě doporučuji.
Jiří K. 9.7.2021 - nahlásit
Spokojenost.
Marek T. 7.5.2021 - nahlásit
Realizace rekonstrukce koupelny firmou p. Jansy je u konce. Musím konstatovat, že kvalita práce i celkový přístup jsou na výborné úrovni, rovněž tak poměr "cena - výkon". Též široký komplexní záběr více řemesel byl příjemný a naprosto komplexní pro mé potřeby kompletní rekonstrukce koupelny včetně instalace nového kotle a elektrorozvodů. Touto zakázkou to tedy neskončilo a a na základě naprosté spokojenosti s odvedenou prací firmou p. Jansy dohodl jsem se s ním na dalších pracích a tedy zakázce ve svém bytě. Mohu dalším zákazníkům jen doporučit.
Jiří O. 8.2.2019 - nahlásit
Přes komplikace způsobené stavem našeho původního topného zařízení byla provedena montáž dodaného kotle a navíc provedeny nutné úpravy stávajícího ostatního vybavení. Celek je funkční a byl odb. firmou uveden do provozu. Pozn. Poměr cena/ výkon je hodnocení nízkopříjmového zákazníka.
Ivana L. 8.11.2018 - nahlásit
S touto firmou jsem byla maximálně spokojená. Poptávala jsem rekonstrukci koupelny a WC, ale domluvili jsme se i na kuchyni. Rychlost a kvalitní práce za rozumnou cenu. Tuto firmu mohu jen doporučit.
Dagmar H. 30.8.2018 - nahlásit
Rekonstrukci bytového jádra prováděla firma Roman Jansa. Byla jsem velmi spokojena.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Kontakt

Bazovského 1119/3, Praha - Řepy, 16300
IČ: 05797951
romanjansa84@gmail.com
739 269 876

Rezervace firmy, vyberte datum:


Poptat termín