Korbel - interiéry, s.r.o.Doporučeno

Doporučeno Hodnocení Fotogalerie
Truhláři Podlaháři Vestavěné skříně Kuchyně Skříně, postele, komody a knihovny Suché podlahy

Popis činnosti

Firma Korbel - interiéry, s.r.o. vám nabízí služby v těchto oblastech., Zakázková výroba nábytku, Návrhy a realizace interiérů, Kuchyně, Skříně, postele, komody a knihovny, Stoly a židle, Vestavěné skříně, koupelnový nábytek, dětské pokoje , pracovny . Koupelnový nábytek ložnice , postele atd. Pro domluvení schůzky nás kontaktujte. Rádi se s vámi spojíme a probereme vaše potřeby.- Provozní doba pon- pátek 7-15 hod , nebo dle tel. dohody.

Hodnocení od uživatelů (8x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

Monika K. 5.8.2019 - nahlásit
Ochotný a rychlý pán, velice šikovný. Výborná komunikace. Pokračujeme s ním v další spolupráci. Nemám co vytknout. Mohu jen doporučit
Kateřína H. 24.7.2019 - nahlásit
Spokojenost. Doporučuji.
Martin H. 24.5.2018 - nahlásit
Komunikace s panem Korbelem probíhala na profesionální úrovni. Následná výroba a dodávka proběhla v předem domluveném termínu a převzetí díla proběhlo také bez závad. V budoucnu se na pana Korbela rádi obrátíme, pakliže najde čas mezi jeho zakázkami. Mohu vřele doporučit.
Radka P. 11.5.2018 - nahlásit
Výborné a rychlé jednání, práce vynikající. Máme dost těžce přístupnou cestu do domu, ale pánové si poradili i s tím. Práce rychlá a dcerka i my jsme byly moc spokojeni. Určitě doporučuji.
Miroslav V. 26.3.2018 - nahlásit
Velice slušný přístup ke klientovi, dobrá komunikace a především spolehlivost a vynikající čistá práce. Mohu doporučit.
Alena H. 2.3.2018 - nahlásit
Objednali jsme dvě dřevěné komody. Dodací lhůta byla dle dohody, komody byly dodány přesně podle našeho zadání a ve vynikající kvalitě. Komunikace se zhotovitelem byla velice příjemná, věcná, bylo k nám přistupováno s maximální ochotou a vstřícností. S dodanými komodami jsme velice spokojeni. Tuto firmu mohu vřele doporučit.
Petra K. 6.2.2018 - nahlásit
Komunikace s firmou byla na jedničku.
Jitka S. 18.5.2017 - nahlásit
Pan Korbel rozumí velmi dobře svému řemeslu, navrhne varianty, doporučí řešení, výsledek je vynikající po stránce řemeslné i z hlediska montáže, cena není přemrštěná. Jediná slabina je spolehlivost v domluvených termínech, finále se tím protáhlo, ale pokud se moc nepospíchá, výsledek za to určitě stojí.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Kontakt

Nádražní 674 ( výroba a kancelář ), Mnichovice, 25164
26491095
DIČ CZ26491095
korbel@korbel-kuchyne.cz
602 329 740
www.korbel-kuchyne.cz