Zdravé stravování s.r.o.

Hodnocení

Popis činnosti

Naše společnost Zdravé stravování s.r.o. se specializuje na činnosti: Zdravá výživa, BIO potraviny.

Hodnocení od uživatelů (9x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

Radka 2.7.2024 - nahlásit
Krabičky objednávám opakovaně dva roky, oblíbený mám Program ,,Fit plus" a ,,Protein plus" mám je střídavě a oba mi chutnají, kompletní služba s doručením na danou adresu je bezchybná.
Aneta 14.5.2024 - nahlásit
Jsem ráda za speciální program Pro mámy, jako čerstvá maminka nemůžu jíst co mě napadne, musím dbát na výživu zvlášť dokud kojím a miminku chci dát ze sebe to nejlepší. Co víc, tak mi jídlo vozí až do bytu, takže to mám bez dlouhého stání v kuchyni. Manžel si objednává program Protein plus a zatím jsem od něj slyšela jen chválu na složení jídelníčku, který si vybral. Doporučujeme oba.
Helena K. 10.4.2024 - nahlásit
Můžu říct, že krabičková dieta mi nenabízí jen vynikající chuťovou zkušenost, ale taky mnoho zdravotních benefitů, které podporují celkové zdraví a váhu. Pro mě je to pohodlný a efektivní způsob jak se stravovat.
Tereza 14.2.2024 - nahlásit
Jsem vegetariánkou necelé dva roky, krabičkovou dietu Bez masa beru už třetí měsíc a s většinou jídel se mi trefili do chuti a některými i překvapili.
Filip Erbanovský 29.11.2023 - nahlásit
S poctivým cvičením a stravováním na vybudování svalové hmoty protein+ jsem jednak zhubnul přes břicho a podařilo se mi nabrat svalovou hmotu v oblasti hrudníku a paží. Jídelníček byl dobře a chutně sestavený, rád se k němu zase vrátím.
Katka Růžičková 19.10.2023 - nahlásit
Program pro kojící maminky mi vyhovuje, mám vše potřebné pro správnou výživu.
Ondřej 6.9.2023 - nahlásit
S krabičkami programem Pro zdraví od Zdravého stravování se mi zlepšil celkový zdravotní stav. Chutné a zdravé - doporučuji.
Pavel 14.8.2023 - nahlásit
Líbí se mi, že si můžu vybrat z mnoha druhů stravovacích programů. Mám vyzkoušený a osvědčený stravovací program Fit+, ten naprosto vyhovuje mým kJ potřebám a navíc mi chutná.
Alice 27.6.2023 - nahlásit
Krabičková dieta Keto mi moc chutná. Jídlo je čerstvé a chutné. S každodenním dovozem během týdne až pod nos jsem nadmíru spokojená. Můžu se věnovat práci a neřešit kam na jídlo, aby bylo zdravé a vyvážené, takto to mám vše v jednom. Kvalitní služba za dobré peníze.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Kontakt

Jiřího z Poděbrad 978, Strážnice, 69662
IČ: 29292069
DIČ: CZ29292069

Podobné firmy