Dušan BodnárDoporučeno

Doporučeno Hodnocení Fotogalerie
Topenáři Instalatéři Plynaři Kotle Rozvody a instalace Úpravny vody

Popis činnosti

Dušan Bodnár se zabývá těmito činnostmi. Instalatéři, Rozvody a instalace, Revize plynových zařízení, Plynaři, Topenáři, Čištění odpadů a kanalizací, Kanalizace a odpady, Tepelná čerpadla, Servis čerpadel, Čerpací technika, Čerpadla a kompresory, Solární panely, Podlahové vytápění, Kotle, Otopná tělesa

Hodnocení od uživatelů (3x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

René T. 25.5.2018 - nahlásit
Mohu jen doporučit. Super spokojenost.
Jaroslav B. 30.8.2017 - nahlásit
Pana Dušana Bodnára mohu jen všem vřele doporučit. Ti hoši, co mi vše udělali za jeden jediný den, mohu jen všem doporučit. Pan Bodnár udělal to, že se musel připojit jenom 2 metry k plynu, napojit kotel a to pro frajery z velkých firem není prostě kšeft. Cenově jsou firmy také jinde. Já, osobně Jaroslav Bartoš, přes tento web, Poptávej.cz děkuji p. Bodnárovi.
Karel S. 25.4.2017 - nahlásit
Firma se ozvala v den zveřejnění poptávky a 14. dubna přijel (po domluvě termínu) technik prověřit stávající stav, vše zdokumentoval a nabídl alternativní řešení. 15. dubna poslala firma mailem cenovou nabídku na dodávku a montáž plynového kondenzačního kotle Buderus (typ GB062-24K). Týž den jsem nabídku akceptoval. 16. dubna navrhla firma termín dodávky a montáže a to včetně zajištění vyvložkování komínu kominickou firmou a zajištění revize. Realizace všeho, co uvádím dříve, byla k mé naprosté spokojenosti 18. dubna 2017 provedena. Jedním slovem - PARÁDA. Po dokončení všech prací jsem po firmě nemusel ani zametat... Firmu vřele doporučuji k propagaci a vám - firmě Poptávej.cz patří můj dík: každému vás doporučím - jste profíci. Ještě jednou děkuji! Od mého poptání u vás do realizace uběhl 1 týden - skvělé!

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Kontakt

Šrámkova 3620/37, Ústí nad Labem - Severní Terasa, 40010
02571081
DIČ CZ7608302900
dusanbodnar@seznam.cz
737 759 200