PK Meton, s.r.o.Doporučeno

Doporučeno Fotogalerie
Bezpečnost, ochrana zdraví, BOZP Požární bezpečnost Zpracování odborných posudků ve stavebnictví Ostatní Ostatní

Popis činnosti

Naše společnost PK Meton s.r.o. se specializuje na činnosti: Bezpečnost a ochrana zdraví při práci (BOZP), Požární ochrana (PO), koordinátor BOZP na staveništi. Patří sem i celá škála školení. Od obecné BOZP a PO až po odborná školení typu vazač, jeřábník, strojník, obsluha VZV, profesní řidiči, atd.

BOZP a PO se zabýváme už od roku 2013. Za tu dobu jsme nastavili funkční systém nejen v malých firmách, ale také velkých podnicích zabývajících se výrobou, stavbou nebo službami. Riziko si ale své pracoviště nevybírá, a proto dokážeme bezpečnost dostat do všech koutů jakéhokoliv podniku. Od nadnárodních společností až po rodinné firmy.

JAK PRACUJEME?
Víme, že čas jsou peníze a tak neděláme zbytečné prostoje. Po pečlivé analýze současného stavu už další kroky provedeme po vlastní ose. Aby to u vás šlapalo jako ty nejlepší švýcarské hodinky. Výsledkem bude přehledná dokumentace, která vám bude dobrým pomocníkem v dané oblasti. A protože obrázek někdy vydá za 1000 slov, dostanete od nás jednoduchý fotoreport, dle kterého pohodlně sjednáte nápravu závadného stavu.

Pod palcem jsme měli projekty, jako jsou výstavby vodohospodářských děl, kanalizací, mostů, komunikací nebo modernizace D1. Zkušenosti jsme ale sbírali také u velkých a malých výrobních podniků. Máme tak přesah, který využíváme napříč všemi službami.

Hodnocení od uživatelů

Tato firma ještě nezískala žádná hodnocení, buďte první a ohodnoťte služby této firmy. Každé další hodnocení pomáhá dalším uživatelům při výběru dodavatele. Ohodnotit firmu

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Fotogalerie

Kontakt

Koutného 2268/1, Brno, 62800
IČ: 05649498
DIČ: CZ05649498
info@pkmeton.cz
603 352 362
www.pkmeton.cz

Rezervace firmy, vyberte datum:


Poptat termín