Luboš FantaDoporučeno

Doporučeno Hodnocení Fotogalerie
Pokrývači Zateplení a tepelná izolace Klempíři Rekonstrukce bytových jader Střechy

Popis činnosti

Provádíme tyto činnosti a to v rozsahu dodávky materiálu a montáže : Zateplení kontaktní obvodových stěn RD a komerčních objektů polystyrenem a minerální vatou včetně finálních omítek (materiál BAUMIT) RD a komerčních objektů, veškeré sádrokartonové konstrukce a půdní vestavby (materiál KNAUF,RIGIPS), minerální podhledy, tepelné izolace střech v provedení vnitřní - podkrokevní a vnější - nadkrokevní , kompletní krovy RD , klempířské prvky RD a komerčních objektů, plechové a taškové krytiny střech RD a komerčních objektů, hromosvodné soustavy včetně revize, kamenné zdi a schody, tryskání zdiva křemičitým pískem nebo struskou (suchý proces bez vody), konzultace v oblasti dotací a programu nová zelená úsporám, registrovaný realizační subjekt v programu nová zelená úsporám, zajištění vypracování průkazu energetické náročnosti budovy (PENB)

Hodnocení od uživatelů (3x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

Karel N. 8.10.2019 - nahlásit
S firmou p. Fanty jsem byl naprosto spokojený nejenom v kvalitě provedené práce, ale i ve vstřícnosti a rad ohledně výběru nejvhodnějšího materiálu na zateplení, doporučení odborníků ohledně přiznání státní dotace, technického dozoru a osobního řešení všech techn. detailů, které bylo nutné řešit v průběhu realizace. Čeho se velmi cením, je pečlivé zpracování rozpočtu a jeho dodržení. Na dnešní dobu opravdu poctivá firma. P. Fantu stoprocentně doporučuji.
Jaroslav P. 7.10.2019 - nahlásit
S firmou i s průběhem práce včetně její kvality jsme byli velice spokojeni. Přístup a profesionalita pana Fanty jsou na vysoké úrovni. V průběhu realizace nebyly žádné problémy, ze strany pana Fanty byla vždy snaha vše vyřešit ke spokojenosti zákazníka. Určitě tuto firmu doporučujeme.
Jaroslav P. 2.10.2017 - nahlásit
Spokojenost ve všech ohledech. Flexibilní, rychlá dohoda i realizace.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Kontakt

Puškinská 569, Kutná Hora, 28401
64157652
DIČ CZ6310030903
khstavby@seznam.cz
776 031 069
www.khstavby.cz