Purehome IT s.r.o.Doporučeno

Doporučeno Hodnocení Fotogalerie
Ostatní Počítače a notebooky Servery a vybavení Síťové prvky IT poradenství a instalace Ostatní Správa serveru Ostatní Servis software Informační systémy Internetové služby Ostatní Vývoj aplikací na zakázku Návrhy a realizace interiérů Elektrikáři Počítačové poradenství a služby Svítidla a žárovky Projektování elektroinstalace Kamery a kamerové systémy Ostatní

Popis činnosti

Kompletní realizace inteligentních domů a elektroinstalací LOXONE, chytrých interiérů včetně návrhů. Cyber security (anti bot ochrana, firewally, VPN řešení) a komplexní enterprise ICT služby.

Hodnocení od uživatelů (4x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

David K. 15.4.2021 - nahlásit
Za mě rozhodně doporučuji! Skvělý přístup, rád poradí a zároveň je velice šikovný. Má rád preciznost - to mi vyhovovalo :-). Poradí i po telefonu nebo WhatsAppu a to je také velké plus. Přesně jak píše Honza M., Purehome IT nejde o výdělek, ale o spokojeného zákazníka a funkční produkt - takových firem v CZ už moc není.
Honza M. 14.4.2021 - nahlásit
Firmu Purehome s čistým srdcem doporučím i těm největším kamarádům, protože s jejich službami jsem velmi spokojený. Perfektní přístup, do detailu precizní realizace, super i obrazová dokumentace celé sítě a řízení Loxone. Podnikání mají založené na dlouhodobé kvalitě a doporučování. Nemusíte se bát, že vám chtějí vysát peněženku. Naopak doporučí za co by neutráceli a co má levnější ale plně funkční alternativu. Navíc mají nějaká vlastní řešení jak pro HW prvky tak i SW.
Petr 12.4.2021 - nahlásit
Výborná firma. Spolehlivost, ochota, prozákaznický přístup. Perfektní dodávka od A do Z.
Josef 12.4.2021 - nahlásit
Děkujeme za skvělou spolupráci! Nebyli jsme si jistí, jestli chytrý dům opravdu chceme, ale po měsíci bydlení jsme nadšení. O kvalitě provedení svědčí i dokonalé popisky jističů, to jsme vážně nečekali :) Díky a doporučujeme!

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Kontakt

Dubno 141, Dubno, 26101
IČ: 08110425
DIČ: CZ08110425
info@purehome.cz
777 326 729
www.purehome.cz
www.pureict.cz

Kontaktní osoba

Rezervace firmy, vyberte datum:


Poptat termín