Miroslav Verbič - STŘECHA KOMPLETDoporučeno

Doporučeno Hodnocení Fotogalerie Certifikát
Firma získala certifikát od spokojených uživatelů serveru Poptávej.cz s celkovou spokojeností 98 %
Klempíři Pokrývači Tesaři Hydroizolace - ostatní Hydroizolace vodorovných střech a teras

Popis činnosti

Specializujeme se na veškeré práce v oblasti Klempíři, Pokrývači, Tesaři, Hydroizolace - ostatní, Hydroizolace - ostatní, Hydroizolace vnitřních prostor, Hydroizolace vodorovných střech a teras.

Hodnocení od uživatelů (16x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

paní J. 21.11.2022 - nahlásit
Oprava provedena rychle cena odpovídající. Spokojenost.
Ivana K. 19.5.2021 - nahlásit
Střecha je hotová a jsme velmi spokojeni. Všichni pracovali bez ohledu na počasí a kvalitně. Jednání s panem Verbičem bylo velmi příjemné.
Jiří B. 16.3.2021 - nahlásit
Dostal jsem i levnější nabídky, především tam, kde neplatí DPH, ale dal jsem na dobrou a rychlou komunikaci. Vše bylo uděláno včas a komunikace výborná. Během práce všude okolo sebe uklízí, což je také super.
Dana S. 5.3.2021 - nahlásit
Pan Verbič je mistrem svého oboru a drží slovo, jsem spokojená.
Zdeněk P. 9.2.2021 - nahlásit
Skvělá firma, práce od nich rychlá, kvalitní, profesionální. Dnes dokončena práce na výměnu okapů a svodů na stodole. Domluvil jsem si rovnou další zakázku na výměnu stávající eternitové krytiny na stodole, sklepu a přístavku u domu. Takže určitě doporučuji. Cena přijatelná vůči dnešní době.
Jiří S. 7.12.2020 - nahlásit
Rychlé, kvalitní a spolehlivé jednání.
Blanche D. 4.8.2020 - nahlásit
Jsou to šikovní chlapi, doporučuji.
Jiří S. 25.6.2020 - nahlásit
S celou firmou a jejím majitelem výborná komunikace, jak při nezávazné nabídce, tak i v průběhu samotné realizace. I když jsme se v průběhu realizace rozhodli pro další práce a úpravy, tak nebyl sebemenší problém všemu rychle vyhovět, tak aby se vlastně dvě zakázky spojily v jednu velkou. Zákazník nemusí být u realizace vůbec přítomen, a přesto je o všem informován, jelikož firma zaslanými fotografiemi dokládá průběhy jednotlivých etap zakázky. Vše vyřešeno rychle, kvalitně a s profesionálně s lidským přístupem. Můžeme s klidem doporučit dalším zájemcům. Děkujeme.
Libuše H. 30.4.2020 - nahlásit
S firmou jsem velice spokojena. Jak s komunikací při zadání i během prací, tak s konečným výsledkem. Byla jsem mile překvapena, že v dnešní době je možné vše vyřídit rychle a kvalitně. Rozhodně doporučuji všem zájemcům, kteří se rozhodují, zda oslovit tuto firmu, aby neváhali. Ještě jednou děkuji.
Josef K. 1.4.2020 - nahlásit
Naprosto perfektní spolupráce. Firma Verbič jedna rychle, spolehlivě, profesionálně a k naprosté spokojenosti zákazníka. Mohu jen doporučit.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Kontakt

Sídlištní 489, Horní Bříza, 33012
IČ: 43336035
DIČ: CZ7006182271
miroslavverbic@seznam.cz
+420 602 440 677
www.strechy-verbic.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Verbič - Majitel
miroslavverbic@seznam.cz
+420 602 440 677

Rezervace firmy, vyberte datum:


Poptat termín