Elektroservis Hlísta, s.r.o.

Hodnocení Certifikát
Firma získala certifikát od spokojených uživatelů serveru Poptávej.cz s celkovou spokojeností 98 %

Popis činnosti

Jsme česká firma, která vám nabídne služby v oblasti: Kamery a kamerové systémy, Zabezpečovací systémy, Elektrikáři, Revize elektro zařízení, Hromosvody

Hodnocení od uživatelů (9x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

Dana B. 8.9.2021 - nahlásit
Byla jsem velice spokojená po všech stránkách. Elektroservis Hlísta je seriózní firma.
Pepa 10.5.2021 - nahlásit
Realizace pohonu na vjezdovou bránu u rodinného domu - dlouho jsem sháněl nějakou firmu, která by nám zajistila instalaci pohonu na bránu. Byl to docela oříšek, většina vám to udělá jen s novým plotem/bránou, někdo se na poptávku neozval vůbec, až jsem dostal doporučení na Elektroservis Hlísta (p.Svrčinu). A to byla trefa do černého! V den kdy jsem volal se ještě přijel podívat na místo a dohodli jsme se na realizaci. Ta samotná byla hotová během 2 dnů, vše perfektní od A až do Z - poradenství, realizace i cena a nyní už brána parádně funguje. Jsou to profíci, kteří své práci rozumí a mohu vřele doporučit!
SVJ Jana Ziky 26.2.2021 - nahlásit
Velmi dobrá spolupráce s firmou od zaslání cenových nabídek až po samotnou realizaci zakázek.. Všechny práce byly provedeny před termínem dokončení . Firma nám rekonstruovala elektroinstalaci ve společných prosterech domu včetně sklepů. Vstřícnost, práce nad rámec smlouvy, cena odpovídá kvalitě. Jsme velmi spokojeni, že jsme oslovili právě tuto firmu. Pokud někdo hledá kvalitu, vřele doporučuji. Já osobně využiji i v budoucnu při rekonstrukci elektroinstalace v bytě.
Irena 10.11.2020 - nahlásit
Instalace drátového zvonku - byla jsem moc spokojená, sympatičtí kluci, u kterých bylo poznat, že ví, co dělají. Můžu jen doporučit :-)
TomasV 8.10.2020 - nahlásit
Dělali nám doma rozvody elektroinstalace a byli jsme nadmíru spokojení. Mají hodně zakázek, protože jsou opravdu dobří. Takže se rozhodně vyplatí, počkat si naně. Ti hoši opravdu umí ! T.V.
Pavel K. 17.9.2020 - nahlásit
Vstřícný přístup, s odvedenou práci jsem spokojen.
Karel H. 9.9.2020 - nahlásit
Vše proběhlo tak, jak mělo. Cena odpovídala práci, doporučuji ostatním.
Fanda 21.8.2020 - nahlásit
Objednal jsem si montáž bezpečnostního zařízení Jablotron v Jizerských horách. Pracovníci z firmy byli velmi ochotní a vstřícní. Přesto, že jsem si omylem objednal drátový systém, i když jsem potřeboval bezdrátový, tak firma promptně sehnala náhradu a to i přes velkou vzdálenost a víkend. Následně montáž proběhla rychle, kvalitně a zaškolení ovládacího systému bez problémů. Tuto firmu mohu vřele doporučit.
Luboš S. 7.8.2020 - nahlásit
Určitě doporučuji. Vzhledem k tomu, že byt máme 30 km daleko, vše nám zařídili a byli velmi příjemní. Umí své řemeslo. Vše zvládli v rychlé a v krátké době. Je to sehraná parta a pan Hlista je bezkonkurenční a profesionální. Všem doporučujeme.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Fotogalerie

Kontakt

U Stavisek 855/76, Ostrava - Radvanice, 71600
IČ: 08904502

Podobné firmy

Jakub Musílek
Horka I 17, Čáslav, 28601

Elektro Kališ, s.r.o.
Kounická 1112/70, Ivančice, 66491

Aleš Kobzák
Vondrákova 636/17, Brno - Bystrc, 63500

Václav Koliha
Boženy Němcové 708, Velké Přílepy, 25264

TOP ECO s.r.o.
Valtická 4107/17, Brno, 628 00