Elektroservis Hlísta, s.r.o.

Hodnocení Certifikát
Firma získala certifikát od spokojených uživatelů serveru Poptávej.cz s celkovou spokojeností 98 %

Popis činnosti

Jsme česká firma, která vám nabídne služby v oblasti: Kamery a kamerové systémy, Zabezpečovací systémy, Elektrikáři, Revize elektro zařízení, Hromosvody

Hodnocení od uživatelů (10x ohodnoceno) - Ohodnotit firmu

QjuTi 21.2.2022 - nahlásit
Dvě zakázky (total elektro během kompletní rekonstrukce bytů) a vždy 100% spokojenost. Když se nás někdo zeptá na elektroslužby, doporučujeme tuto firmu. Vždy ochota a dobrá nálada. Prostě nic není problém, všechno umí, vše zařídí. Mám absolutní důvěru v jejich práci!
Dana B. 8.9.2021 - nahlásit
Byla jsem velice spokojená po všech stránkách. Elektroservis Hlísta je seriózní firma.
Pepa 10.5.2021 - nahlásit
Realizace pohonu na vjezdovou bránu u rodinného domu - dlouho jsem sháněl nějakou firmu, která by nám zajistila instalaci pohonu na bránu. Byl to docela oříšek, většina vám to udělá jen s novým plotem/bránou, někdo se na poptávku neozval vůbec, až jsem dostal doporučení na Elektroservis Hlísta (p.Svrčinu). A to byla trefa do černého! V den kdy jsem volal se ještě přijel podívat na místo a dohodli jsme se na realizaci. Ta samotná byla hotová během 2 dnů, vše perfektní od A až do Z - poradenství, realizace i cena a nyní už brána parádně funguje. Jsou to profíci, kteří své práci rozumí a mohu vřele doporučit!
SVJ Jana Ziky 26.2.2021 - nahlásit
Velmi dobrá spolupráce s firmou od zaslání cenových nabídek až po samotnou realizaci zakázek.. Všechny práce byly provedeny před termínem dokončení . Firma nám rekonstruovala elektroinstalaci ve společných prosterech domu včetně sklepů. Vstřícnost, práce nad rámec smlouvy, cena odpovídá kvalitě. Jsme velmi spokojeni, že jsme oslovili právě tuto firmu. Pokud někdo hledá kvalitu, vřele doporučuji. Já osobně využiji i v budoucnu při rekonstrukci elektroinstalace v bytě.
Irena 10.11.2020 - nahlásit
Instalace drátového zvonku - byla jsem moc spokojená, sympatičtí kluci, u kterých bylo poznat, že ví, co dělají. Můžu jen doporučit :-)
TomasV 8.10.2020 - nahlásit
Dělali nám doma rozvody elektroinstalace a byli jsme nadmíru spokojení. Mají hodně zakázek, protože jsou opravdu dobří. Takže se rozhodně vyplatí, počkat si naně. Ti hoši opravdu umí ! T.V.
Pavel K. 17.9.2020 - nahlásit
Vstřícný přístup, s odvedenou práci jsem spokojen.
Karel H. 9.9.2020 - nahlásit
Vše proběhlo tak, jak mělo. Cena odpovídala práci, doporučuji ostatním.
Fanda 21.8.2020 - nahlásit
Objednal jsem si montáž bezpečnostního zařízení Jablotron v Jizerských horách. Pracovníci z firmy byli velmi ochotní a vstřícní. Přesto, že jsem si omylem objednal drátový systém, i když jsem potřeboval bezdrátový, tak firma promptně sehnala náhradu a to i přes velkou vzdálenost a víkend. Následně montáž proběhla rychle, kvalitně a zaškolení ovládacího systému bez problémů. Tuto firmu mohu vřele doporučit.
Luboš S. 7.8.2020 - nahlásit
Určitě doporučuji. Vzhledem k tomu, že byt máme 30 km daleko, vše nám zařídili a byli velmi příjemní. Umí své řemeslo. Vše zvládli v rychlé a v krátké době. Je to sehraná parta a pan Hlista je bezkonkurenční a profesionální. Všem doporučujeme.

Zadat firmě poptávku

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním a Ochranou osobních údajů

Fotogalerie

Kontakt

U Stavisek 855/76, Ostrava - Radvanice, 71600
IČ: 08904502

Podobné firmy

FASS servis, s.r.o.
Na Poustkách 2132/9, Praha 4 - Komořany, 14300

David Polák
Slovenská 531, Trutnov - Horní Staré Město, 54102

Tomáš Trylč
Erno Košťála 978, Pardubice, 53012

Elektro - Kubiš, s.r.o.
Zabrána 68, Měřín, 59442

DŮM ČÍSEL, s.r.o.
Novellara 1920/7, Nový Jičín, 74101